Kategorijos
Prekių krepšelis

Monge

Gamintojas: Monge
Monge Fresh Duck – paštetai su puikių šviežios mėsos gabalėlių balansu, kad mūsų keturkojai draugai galėtų kasdien jaustis gerai.Receptas iš mažo cukraus kiekio, be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų.Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims.Anti..
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
Monge fresh Lamb – paštetai su puikių šviežios mėsos gabalėlių balansu, kad mūsų keturkojai draugai galėtų kasdien jaustis gerai.Receptas iš mažo cukraus kiekio, be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų.Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims...
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
Monge Fresh with Beef konservai šunims su jautiena. Puikiai tinka mažų veislių šunims ir kaip skanėstas didelių veislių šunims. Be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų.Sudėtis: šviežia mėsa 80%, (jautiena mažiausiai 10%), natūralūs mineralai, vitaminai.Analitinės sudedamosios dalys: Ža..
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
Be dažiklių konservantų ir hidrintų riebalų. Sumažintas cukraus kiekis. Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims.Sudėtis: šviežia mėsa 80%, (iš jų kiauliena mažiausiai 10% ), natūralūs mineralai, vitaminai. Analitinės sudedamosios dalys:  Žali baltymai 9%, žal..
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
Monge Fresh Salmon- paštetai su puikių šviežios žuvies gabalėlių balansu, kad mūsų keturkojai draugai galėtų kasdien jaustis gerai.Receptas iš mažo cukraus kiekio, be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų.Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims.LAŠIŠA. Lengv..
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
MONGE FRESH COD FISH - paštetai su puikių šviežios žuvies gabalėlių balansu, kad mūsų keturkojai draugai galėtų kasdien jaustis gerai. Receptas iš mažo cukraus kiekio, be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų. Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims...
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
Be dažiklių konservantų ir hidrintų riebalų. Sumažintas cukraus kiekis. Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas didelių veislių šunims. Sudėtis: šviežia mėsa 50%, šviežia žuvis 30% (iš jų mažiausiai 10% tuno), natūralūs mineralai, vitaminai. Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai..
0,89€
Be PVM:0,74€
Gamintojas: Monge
MONGE FRESH  Chicken & Vegetables - paštetai su puikių šviežios mėsos gabalėlių balansu, kad mūsų keturkojai draugai galėtų kasdien jaustis gerai.Receptas iš mažo cukraus kiekio, be dažiklių, konservantų ir hidrintų riebalų.Ypač tinka mažų veislių šunims. Kaip skanėstas ..
0,89€
Be PVM:0,74€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką