Kategorijos
Prekių krepšelis

Real Dog

Gamintojas: Real Dog
Kokybiška paukštiena ir žuvis – puikiai tinkantis šuniui baltymų derinys.Puikiai subalansuotas ėdalas suteikia energijos ir gyvybingumo, vitaminai užtikrina gyvybiškai svarbių organų funkcionavimą, mikroelementai patenkina fiziologinius poreikius, žuvų taukai suteikia blizgesio kailiui.L..
19,50€
Be PVM:16,12€
Gamintojas: Real Dog
Kokybiška paukštiena – puikiai tinkantis šuniui baltymų derinys.Puikiai subalansuotas ėdalas suteikia energijos ir gyvybingumo, vitaminai užtikrina gyvybiškai svarbių organų funkcionavimą, mikroelementai patenkina fiziologinius poreikius.Lengvai virškinamas ir pasisavinamas.Sudėtyje nėra GMOSudėt..
19,50€
Be PVM:16,12€
Gamintojas: Real Dog
Savybės: Kokybiška paukštiena ir žuvis – puikiai tinkantis šuniui baltymų derinys Puikiai subalansuotas ėdalas suteikia energijos ir gyvybingumo Tinkamas vitaminų ir mineralų kiekis užtikrina šuniukams stabilų augimą ir sveiką vystymąsi Žuvų taukai iš sudėtyje esančios žuvi..
36,99€
Be PVM:30,57€
Gamintojas: Real Dog
Puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo ėdalo netoleravimo ir alergijų Riboto ingredientų kiekio šunų ėdalas yra specialiai suformuotas tik su 7 pagrindiniais ingredientais, kurie yra kruopščiai atrinkti, kad jautriems ėdalui, turintiems alergiją ar netoleruojantiems ėdalo sudedamųjų dalių šunim..
56,99€
Be PVM:47,10€
Gamintojas: Real Dog
Puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo ėdalo netoleravimo ir alergijų Antiena yra alternatyva alergiškiems šunims, kurie yra jautrūs ėdalui, todėl perėjimas prie ėdalo su naujovišku baltymu, pavyzdžiui, su antiena, gali padėti sumažinti virškinimo trakto sutrikimus ar odos dirginimą. Antienoje ..
46,50€
Be PVM:38,43€
Gamintojas: Real Dog
Puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo ėdalo netoleravimo ir alergijų.Ėriena: Vienintelis hipoalergiškas ir labai lengvai virškinamas mėsos baltymų šaltinis. Ryžiai: Puikus virškinamųjų angliavandenių šaltinis jautriems skrandžiams.Cikorijos: inulino šaltinis, kuris gali turėti prebiotinį povei..
46,50€
Be PVM:38,43€
Gamintojas: Real Dog
Puikiai tinka šunims, kenčiantiems nuo ėdalo netoleravimo ir alergijų Be grūdų, be glitimo ir be pieno produktų Šviežia paukštiena yra pagrindinis ingredientas Nr. 1 ir, remiantis patirtimi, yra ypač skani ir lengvai virškinama.Kalakutienos proteinai yra puikiai virškinami, todėl gali būti nau..
56,99€
Be PVM:47,10€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką