Kategorijos
Prekių krepšelis

Gultai ir draskyklės

Hydro“ čiužinių linijai būdingas praktiškumas ir patogumas: Italijoje pagaminta kokybė. Vandenį atstumiantis audinys sulaiko skysčius, vengdamas jų absorbcijos. Ypač naudinga šuniukams, pagyvenusiems gyvūnams arba turintiems šlapimo nelaikymo problemų arba tiesiog šunims ir katėms, norinčioms pa..
9,49€
Be PVM:7,84€
Ši patogi ir praktiška draskyklė - namelis skirta katėms. Tokį namelį lengva pastatyti bet kur namuose, o jūsų katinas galės ne tik pagaląsti nagučius, bet ir jaukiai namelyje nusnūsti.Draskyklė padengta pliušu ir draskyti skirtu paviršiumi iš sizalio. Suteikdami katei specialią vietą, kurioje ..
27,90€
Be PVM:23,06€
Kačių nagų draskyklė iš natūralios sizalio virvės.Nauda kateiGaląsdamos nagus katės juos pasitrumpina, pašalina prie jų besikaupiančius nešvarumus, taip pat ir pažymi savo teritoriją – katės pėdutėse yra liaukos, kurių išskiriamu kvapu katės žymi savo gyvenamąsias erdves. Dydis: 19,5cm..
3,99€
Be PVM:3,30€
Drąskyklė – kompaktiška, neužima daug vietos namuose, tad idealiai tiks tiems, kurie dėl vietos trūkumo negali sau leisti turėti didelės draskyklės. Ši draskyklė katėms lengvai tvirtinama. Dydis: 45 cm..
8,50€
Be PVM:7,02€
Pakabinama kačių nagų draskyklė. Nauda katei: Galąsdamos nagus katės juos pasitrumpina, pašalina prie jų besikaupiančius nešvarumus, taip pat ir pažymi savo teritoriją – katės pėdutėse yra liaukos, kurių išskiriamu kvapu katės žymi savo gyvenamąsias erdves. Saugūs baldai: Suteikdami katei specia..
7,20€
Be PVM:5,95€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką