Kategorijos
Prekių krepšelis

Paukščiams

Tai rūpestingai parinktų grūdų ir sėklų mišinys, praturtintas vaisais, kepinukais, smulkintomis kriauklėmis, vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: grūdai, sėklos, mineralai (smulkintos kriauklės 3,5%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (obuoliai 0,5%, kriaušės 0,5%, abrikosai 0,5%). Priedai/1 k..
1,99€
Be PVM:1,64€
Natūralaus bentonito produktas, rutuliukų formos kraikas. Pasižymi puikiomis absorbavimo savybėmis, sugeria kvapus, greitai granuliuojasi ir sulimpa į tvirtus gumulėlius, nedulka, ekonomiškas, apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, tinkamas kreikti katėms, bei kitiems naminiams gyvūnėliams narveliuo..
2,49€
Be PVM:2,06€
DAY paukščių narvas, 40x70cm
Naujiena
Apvalėjančios formos aukso spalvos cinkuotas metalinis-plastikinis narvas skirtas paukščiams. Narvelyje yra įvairių priedų: dvi medinės laktelės, dvi  lesyklos ir pakabinamos sūpuoklės. Narvo grotelės – iš aukso spalvos metalo, pagrindas – iš spalvoto plastiko. Su plačiai atsiveriančiomis du..
34,99€
Be PVM:28,92€
Gimbi medžio pjuvenos yra ekologiškas ir higieniškas produktas, pagamintas iš grynos medienos. Tinka visiems graužikų ir paukščių narveliams.⦁ Be priedų.⦁ Biologiškai skaidžios pjuvenos.⦁ Mažas dulkių lygis, dėl to aplink narvelį nesikaupia dulkės.⦁ Pjuvenų struktūra užtikriną aukštą drėgmės ir nema..
2,90€
Be PVM:2,40€
Grevita universalus kraikas gyvūnams 4l
Naujiena
Puikiai sugeria drėgmę, tinka kompostuoti – 100%, biologiškai skaidus, nedulka ir nelimpa prie letenėlių. Tinka visų rūšių naminiams gyvūnėliams: katėms, triušiams, žiurkėnams, paukščiams, vėžliams ir kt. Kraikas pagamintas iš 100% medžio su natūraliu medžio kvapu.Kraiką paprasta naudoti: į kra..
3,99€
Be PVM:3,30€
Jonaš- tai universalus ekologiškas higieniškas kraikas be cheminių priedų. Tinka katėms, paukščiams, vėžliams ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų, granules suformuojat didelio slėgio ir temperatūros pagalba, tuo pačiu išnaikinami visi mikrobai. Medžio kra..
6,99€
Be PVM:5,78€
Mineralinis lesalas paukščiams, reguliuojantis virškinimą. Tai virškinamų mineralinių medžiagų mišinys (maltos kriauklės) su kalciu ir papildais (kvarcu ir kaolino moliu), kuris padeda paukščiams virškinti maistą. Sudėtyje yra aktyvuotos anglies, kuri reguliuoja tinkamą žarnyno veiklą.Savybės: ..
2,49€
Be PVM:2,06€
Pilnavertis minkštas lesalas pagardintas medumi ir prisotintas mikroelementais, amino rūgštimis ir vitaminais egzotiniams paukščiams. Sudėtyje nėra dažiklių, net atskiruose ingredientuose. Lesalas padeda apsaugoti paukščius nuo plunksnų geltonavimo. Tai itin aktualu šviesių plunksnų paukščiams.&..
1,99€
Be PVM:1,64€
Tai rūpestingai parinktų sėklų ir grūdų mišinys, praturtintas džiovintais vaisais, kepinukais, kriauklelėmis vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos, grūdai, mineralai (smulkintos kriauklės 3,5%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (obuoliai 0,5%, kriaušės 0,5%). Priedai/1 kg: maistiniai pr..
1,99€
Be PVM:1,64€
Tai rūpestingai parinktų grūdų ir sėklų mišinys, praturtintas vaisais, kepinukais, kriauklelėmis, vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos, grūdai, mineralai (smulkintos kriauklės 4%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (ananasai 0,5%, bananai 0,5%, abrikosai 0,5%). Priedai/ 1kg: maistiniai ..
1,99€
Be PVM:1,64€
Sėklų ir grūdų mišinys su džiovintais vaisiais ir riešutais bei vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos (žemės riešutai 9%), grūdai, vaisiai (saldžiavaisiai pupmedžiai 5,5%, bananai 1%, ananasai 0,5%), riešutai (lazdynų riešutai 1,5%, migdolai 1,5%, kokosų riešutai 0,5%), daržovės. Priedai/..
1,99€
Be PVM:1,64€
Minkštas lesalas su vaisiais ir kiaušiniais, kuris gali būti duodamas visus metus kaip įprasto lesalo papildas.Sudėtis: kepinukai, grūdai, įvairūs cukrūs, aliejai ir riebalai, vaisiai (abrikosai 2%, kriaušės 2%, obuoliai 0,5%), mineralai, kiaušiniai ir jų perdirbimo produktai (kiaušiniai 4%), sor..
2,59€
Be PVM:2,14€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (viso puslapių - 2)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką