Kategorijos
Prekių krepšelis

Priežiūros priemonės

Natūralaus bentonito produktas, rutuliukų formos kraikas. Pasižymi puikiomis absorbavimo savybėmis, sugeria kvapus, greitai granuliuojasi ir sulimpa į tvirtus gumulėlius, nedulka, ekonomiškas, apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, tinkamas kreikti katėms, bei kitiems naminiams gyvūnėliams narveliuo..
2,49€
Be PVM:2,06€
Gimbi medžio pjuvenos yra ekologiškas ir higieniškas produktas, pagamintas iš grynos medienos. Tinka visiems graužikų ir paukščių narveliams.⦁ Be priedų.⦁ Biologiškai skaidžios pjuvenos.⦁ Mažas dulkių lygis, dėl to aplink narvelį nesikaupia dulkės.⦁ Pjuvenų struktūra užtikriną aukštą drėgmės ir nema..
2,90€
Be PVM:2,40€
Grevita universalus kraikas gyvūnams 4l
Naujiena
Puikiai sugeria drėgmę, tinka kompostuoti – 100%, biologiškai skaidus, nedulka ir nelimpa prie letenėlių. Tinka visų rūšių naminiams gyvūnėliams: katėms, triušiams, žiurkėnams, paukščiams, vėžliams ir kt. Kraikas pagamintas iš 100% medžio su natūraliu medžio kvapu.Kraiką paprasta naudoti: į kra..
3,99€
Be PVM:3,30€
Jonaš- tai universalus ekologiškas higieniškas kraikas be cheminių priedų. Tinka katėms, paukščiams, vėžliams ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų, granules suformuojat didelio slėgio ir temperatūros pagalba, tuo pačiu išnaikinami visi mikrobai. Medžio kra..
6,99€
Be PVM:5,78€
Super Pinio Compact kraikas 10l
Naujiena
Medinis kraikas iš pušies ir eglės mikropluoštų, be jokių cheminių priedų.Tai universalus produktas, jis gali būti naudojamas katėms, triušiams, šinšiloms ir kitiems naminiams gyvūnams..Savybės:- absorbuojantis- suriša nemalonius kvapus- natūralus- biologiškai skaidomasSudėtis: 100% spygliuočių medi..
4,90€
Be PVM:4,05€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką