Kategorijos
Prekių krepšelis

Prekių grąžinimas

Grąžinti prekes (arba jas pakeisti kitomis prekėmis) galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos, prieš tai el. paštu informavus pagalba@viskaszoo.lt bei nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, grąžinimo priežastį, užsakymo ar pardavimo sąskaitos numerį. Grąžinimo forma gali būti pildoma ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo daikto pristatymo ir atsiėmimo dienos.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, viskaszoo.lt įsipareigoja savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę i tinkamos kokybės prekę arba grąžinti pinigus.

Remiantis CK 6.228(10) straipsnio 2 dalyje numatytomis išimtimis, šunų ar kačių maisto, kurių pakuotės pradarytos grąžinti negalima. Grąžini galima tik tuo atveju, kai pakuočių viduje nustatomas nekokybiškas maistas.

Grąžinant maisto prekes turite teisę grąžinti arba pakeisti kitomis jeigu: grąžinama arba keičiama maisto pakuotė nebuvo pradaryta ar pažeista dėl jūsų kaltės, netenkina gautos maisto pakuotės galiojimo laikas arba gauta maisto pakuotė transportavimo metu yra netekusi prekinės išvaizdos, pažeista.

X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką