Kategorijos
Prekių krepšelis

Maistas

Tai rūpestingai parinktų grūdų ir sėklų mišinys, praturtintas vaisais, kepinukais, smulkintomis kriauklėmis, vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: grūdai, sėklos, mineralai (smulkintos kriauklės 3,5%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (obuoliai 0,5%, kriaušės 0,5%, abrikosai 0,5%). Priedai/1 k..
1,99€
Be PVM:1,64€
Mineralinis lesalas paukščiams, reguliuojantis virškinimą. Tai virškinamų mineralinių medžiagų mišinys (maltos kriauklės) su kalciu ir papildais (kvarcu ir kaolino moliu), kuris padeda paukščiams virškinti maistą. Sudėtyje yra aktyvuotos anglies, kuri reguliuoja tinkamą žarnyno veiklą.Savybės: ..
2,49€
Be PVM:2,06€
Pilnavertis minkštas lesalas pagardintas medumi ir prisotintas mikroelementais, amino rūgštimis ir vitaminais egzotiniams paukščiams. Sudėtyje nėra dažiklių, net atskiruose ingredientuose. Lesalas padeda apsaugoti paukščius nuo plunksnų geltonavimo. Tai itin aktualu šviesių plunksnų paukščiams.&..
1,99€
Be PVM:1,64€
Tai rūpestingai parinktų sėklų ir grūdų mišinys, praturtintas džiovintais vaisais, kepinukais, kriauklelėmis vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos, grūdai, mineralai (smulkintos kriauklės 3,5%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (obuoliai 0,5%, kriaušės 0,5%). Priedai/1 kg: maistiniai pr..
1,99€
Be PVM:1,64€
Tai rūpestingai parinktų grūdų ir sėklų mišinys, praturtintas vaisais, kepinukais, kriauklelėmis, vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos, grūdai, mineralai (smulkintos kriauklės 4%), kepinukai (biskvitas 3%), vaisiai (ananasai 0,5%, bananai 0,5%, abrikosai 0,5%). Priedai/ 1kg: maistiniai ..
1,99€
Be PVM:1,64€
Sėklų ir grūdų mišinys su džiovintais vaisiais ir riešutais bei vitaminais ir mikroelementais.Sudėtis: sėklos (žemės riešutai 9%), grūdai, vaisiai (saldžiavaisiai pupmedžiai 5,5%, bananai 1%, ananasai 0,5%), riešutai (lazdynų riešutai 1,5%, migdolai 1,5%, kokosų riešutai 0,5%), daržovės. Priedai/..
1,99€
Be PVM:1,64€
Minkštas lesalas su vaisiais ir kiaušiniais, kuris gali būti duodamas visus metus kaip įprasto lesalo papildas.Sudėtis: kepinukai, grūdai, įvairūs cukrūs, aliejai ir riebalai, vaisiai (abrikosai 2%, kriaušės 2%, obuoliai 0,5%), mineralai, kiaušiniai ir jų perdirbimo produktai (kiaušiniai 4%), sor..
2,59€
Be PVM:2,14€
Papildomas lesalas grūdlesiams paukščiams (kanarėlėms, banguotosioms ir egzotinėms papūgėlėms, dagiliams, kikiliams, žvirbliams ir t.t.). Vitaminais praturtintas įprastų paukščiams sėklų ir grūdų mišinys papildytas daržovių sėklomis ir kepinukais.Sudėtis: sėklos (pankolių sėklos 8%, cikorijų sėkl..
2,39€
Be PVM:1,98€
Sterilizuotas, nedulkantis smėlis paukščiams su anyžių sėklomis ir jūros kriauklėmis. Smėlis ne tik užtikrina geras higienines sąlygas ir švarą narvelyje, bet tuo pačiu stiprina paukščių kaulus ir kiaušinių kevalus perėjimo metu. Taip pat smėlis padeda virškinimui. Naudojimas: pripilkite smė..
1,49€
Be PVM:1,23€
Minkštas papildomas lesalas, kurį rekomenduojama duoti tam tikrais paukščio gyvenimo etapais, norint padidinti jo gaunamų maistinių medžiagų kiekį (plunksnų metimo ar perėjimo metu), arba kai paukštis stresuoja. Taip pat galima duoti kaip papildomą lesalą kasdienio raciono paįvairinimui.Sudėtis: ..
2,59€
Be PVM:2,14€
Tai rūpestingai parinktų grūdų ir sėklų mišinys su džiovintais vaisais, kepinukais, smulkintomis kriauklėmis, vitaminais ir mikroelementais. Šis lesalas skirtas vidutinėms papūgoms - nimfoms, neišskiriamiesiems (Agaporniams). Aukštos kokybės ingredientai užtikrina kasdieninius paukščio pore..
1,99€
Be PVM:1,64€
Visavertis lesalas didžiosioms papūgoms (amazonėms, žako, kakadu, aroms). Mišinys iš tropinių vaisių, graikinių ir žemės riešutų bei vitaminų.Sudėtis: sėklos (žemės riešutai 21%), riešutai (27%), vaisiai (12%), daržovės, grūdai, augaliniai baltymų ekstraktai, dumbliai, kiaušiniai ir jų perdirbimo..
4,59€
Be PVM:3,79€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką