Kategorijos
Prekių krepšelis

Maistas

Gamintojas: Acana
Mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% gyvūninių ingredientų, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.SUDĖTIS: Šviežia vištiena be kaulų (16%), dehidratuota vištiena (15%), raudonieji lęšiai, žalieji žirneliai, avinžirniai, dehidratuota kala..
16,99€
Be PVM:14,04€
Gamintojas: Acana
Sudėtis: Žole maitintų ėriukų mėsa (18%), avienos mėsos miltai (18%), žalieji žirneliai, raudoni lęšiai, ėrienos kepenys (4%), ėrienos riebalai (4%), švieži raudonieji obuoliai (4%), garbanzo pupeles, žalieji lęšiai, geltonieji žirneliai, ėrienos žarnokai (2%), ėrienos inkstai (2%), džiovintos ė..
20,99€
Be PVM:17,35€
Gamintojas: Acana
65% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdinių ingredientų.Sudėtis: Šviežia vištiena be kaulų (20,5%), dehidratuota vištiena (20%), raudonieji lęšiai, žalieji žirneliai, žirnių pluoštas, šviežios vištienos vidaus organai (kepenys, širdis) (5%)..
63,50€
Be PVM:52,48€
Gamintojas: Acana
Acana Pacifica – visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims. 70% gyvūninių ingredientų, 30% daržovių, vaisių ir žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.Sudėtis: neapdirbta silkė (14%), neapdirbta skumbrė (11%), neapdirbta plekšnė (9%), dehidratuota silkė (7%), dehidratuo..
20,50€
Be PVM:16,94€
Gamintojas: Acana
Mažų veislių šuniukams, kurie suaugę svers iki 9 kg. 70% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 30% daržovių, vaisių ir augalų. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.SUDĖTIS: Šviežia vištiena be kaulų (18%), dehidratuota vištiena (18%), raudonieji lęšiai, žalieji žirneliai,..
16,99€
Be PVM:14,04€
Gamintojas: Acana
Acana Ranchlands sudėtyje yra Angus veislės jautiena, žole maintintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena, pristatoma šviežia ir neapdirbta iš vietinio regiono, laikantis WholePreyTM koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų.SUDĖ..
22,90€
Be PVM:18,93€
Gamintojas: Acana
65% gyvūninių ingredientų, 35% daržovių, vaisių ir augalų. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.Sudėtis: šviežia vištiena be kaulų (19%), dehidratuota vištiena (18,5%), raudonieji lęšiai, žalieji žirneliai, dehidratuota kalakutiena (6%), šviežios vištienos vidaus organai (kepenys, šird..
63,50€
Be PVM:52,48€
Gamintojas: Acana
ACANA Wild Prairie – visų amžiaus grupių ir visų veislių bei dydžių šunims. 70% gyvūninių ingredientų, 30% daržovių, vaisių ir žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.Sudėtis: Šviežia vištiena (11%), neapdirbta kalakutiena (9%), švieži vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (9%),..
20,99€
Be PVM:17,35€
Gamintojas: Advance
Visavertis ir subalansuotas super premium klasės šunų maistas, specialiai sukurtas vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema. Dėl vieno baltymų šaltinio, kuri sudaro lašiša kartu su ryžiais, Advance Sensitive Medium yra lengvai virškinamas produktas, idealiai tinkantis š..
67,99€
Be PVM:56,19€
Gamintojas: Advance
Visavertis ir subalansuotas super premium klasės šunų maistas, specialiai sukurtas vidutinių veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema. Dėl vieno baltymų šaltinio, kuri sudaro ėriena kartu su ryžiais, Advance Sensitive Medium yra lengvai virškinamas produktas, idealiai tinkantis š..
62,99€
Be PVM:52,06€
Gamintojas: Advance
Visavertis ir subalansuotas super premium klasės šunų maistas, specialiai sukurtas mažų veislių suaugusiems šunims. ADVANCE Adult Mini yra aukščiausios klasės, lengvai virškinamas produktas, sukurtas atsižvelgiant į jūsų šuns poreikius, stiprinant natūralias kliūtis ir apsaugą bei padedant išlai..
19,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Advance
Visavertis ir subalansuotas super premium klasės šunų maistas, specialiai sukurtas mažų veislių suaugusiems šunims su jautria virškinimo sistema. Dėl vieno baltymų šaltinio, kuri sudaro lašiša kartu su ryžiais, Advance Sensitive Mini yra lengvai virškinamas produktas, idealiai tinkantis šunims s..
22,99€
Be PVM:19,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 124 (viso puslapių - 11)
X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką