Kategorijos
Prekių krepšelis

Pristatymo informacija

Įsigijus prekes el. parduotuvėje viskaszoo.lt, jas išsiųsime Jūsų nurodytu adresu per artimiausias 2 - 4 darbo dienas. Pristatymas vyksta darbo dienomis.

Prekės gali būti siunčiamos iš skirtingų vietų. Tokių atveju jos atkeliaus dviem siuntom. Stengiamės, kad visas užsakymas pasiektų Jus vienu metu.

Jeigu prekės neturime, su Jumis susisieksime dėl kitokio pristatymo termino

Svarbu!

Prašome teisingai užpildyti pristatymo informaciją. Labai svarbu tiksliai nurodyti pristatymo adresą, pašto kodą ir kontaktinį telefono numerį. Užpildžius laukelius netinkamai, pristatymas gali vėluoti.

Pasikeitus pristatymo duomenims (adresui, telefonui) prašome kuo skubiau susisiekti su mumis.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.PRISTSATYMO BŪDAI              


Pristatymas į Omnivą paštomatą
Užsakymą pristato į paštomatą, Omniva siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą.

Pristatymo laikas 2 – 3 dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime rasite visa reikalingą informaciją siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 7 dienas.

Pristatant į visus Lietuvos Omniva paštomatus yra taikomas 3.50 Eur pristatymo mokestis. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


Pristatymas į LP Express paštomatą
Užsakymą pristato į paštomatą, LP Express siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. 

Pristatymo laikas 1 – 3 dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime rasite visa reikalingą informaciją siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 72 val.

Pristatant į visus Lietuvos LP Express paštomatus yra taikomas 3.50 Eur. pristatymo mokestis. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


⦁ Pristatymas kurjeriu

shipping Archives - Free Icons: Easy to Download and Use

Pristatant visoje Lietuvoje kurjeriu yra taikomas 5.99 Eur. pristatymo mokestis. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


Atsiėmimas Parduotuvėje

Jūsų užsakymą atsiėmimui paruošime parduotuvėje Marijampolėje  adresu: Gedimino g. 25-1.


Parduotuvės darbo laikas:

I – V: 09:00 – 18:30

VI: 09:00 – 14:00

VII – Nedirbame


Užsakymų atsiėmimas Parduotuvėje yra NEMOKAMAS. Prekės paruošiamos tą pačią dieną ir saugomos 3 dienas nuo momento, kaip sulaukiate patvirtinančios SMS žinutės, jog prekė paruošta atsiėmimui.


X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką