Kategorijos
Prekių krepšelis

Pristatymo informacija

Įsigijus prekes el. parduotuvėje viskaszoo.lt, jas išsiųsime Jūsų nurodytu adresu per artimiausias 1 - 3 darbo dienas. Pristatymas vyksta darbo dienomis.

Prekės gali būti siunčiamos iš skirtingų vietų. Tokių atveju jos atkeliaus dviem siuntom. Stengiamės, kad visas užsakymas pasiektų Jus vienu metu.

Jeigu prekės neturime, su Jumis susisieksime dėl kitokio pristatymo termino

Pristatymo kaina:

Užsakymai, kurių vertė yra didesnė nei 35 Eur  pristatomi nemokamai visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją

Užsakymų, kurių vertė yra mažesnė nei 35 Eur, pristatymas kainuoja 3.50 Eur (išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymas į šį regioną kainuoja 45 Eur).

Svarbu!

Prašome teisingai užpildyti pristatymo informaciją. Labai svarbu tiksliai nurodyti pristatymo adresą, pašto kodą ir kontaktinį telefono numerį. Užpildžius laukelius netinkamai, pristatymas gali vėluoti.

Pasikeitus pristatymo duomenims (adresui, telefonui) prašome kuo skubiau susisiekti su mumis.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.PRISTSATYMO BŪDAI             


Pristatymas į Omnivą paštomatą
Užsakymą pristato į paštomatą, Omniva siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Omnivos paštomatą.

Pristatymo laikas 2 – 3 dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime rasite visa reikalingą informaciją siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 7 dienas.

Užsakymai kurių vertė yra 35 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius Omniva paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 35 Eur yra taikomas 3.50 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos Omniva paštomatus. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


Pristatymas į LP Express paštomatą
Užsakymą pristato į paštomatą, LP Express siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. 

Pristatymo laikas 1 – 3 dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime rasite visa reikalingą informaciją siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 72 val.

Užsakymai kurių vertė yra 35 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius LP Express paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 35 Eur yra taikomas 3.50 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos LP Express paštomatus. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


Pristatymas į Venipak paštomatą
Užsakymą pristato į paštomatą, Venipak siuntų tarnyba: Užsakymas yra siunčiamas į Jūsų pasirinktą Venipak paštomatą. 

Pristatymo laikas 1 darbo diena nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės yra pristatomos į paštomatą, gavėjas yra informuojamas trumpaja SMS žinute ir/arba elektroniniu laišku. Pranešime rasite visa reikalingą informaciją siuntai atsiimti iš paštomato. Siuntos saugomos 48 val.

Užsakymai kurių vertė yra 35 Eur ir daugiau, į visoje Lietuvoje veikiančius Venipak paštomatus yra pristatomi NEMOKAMAI. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 35 Eur yra taikomas 3.50 Eur pristatymo mokestis pristatant į visus Lietuvos Venipak paštomatus. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.


Pritatymas Venipak Kurjeriu
Užsakymus pristato Venipak siuntų tarnybos kurjeris visoje Lietuvoje: Prekės yra pristatomos į namus, biurą ar kitą vietą nuo 08:00 iki 22:00 val. Kiekvieną darbo dieną. Prekių pristatymo trukmė 1 – 2 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu. Jeigu klientui patogiau, prekes kurjeris gali pasiūlyti palikti artimiausiame Venipak paštomate ar atsiėmimo punkte. Prieš priimdami siuntą, patikrinkite pakuotės būklę (ji negali būti atidaryta, praplėšta ar kitaip sugadinta). Jei pakuotė pažeista, nedelsiant apie tai praneškite kurjeriui, nepriimkite siuntos ir praneškite apie šią situaciją mums telefonu +37061689874. Priėmus pažeista siuntą ir to nepastebėjus, bus laikoma, jog siunta buvo pristatyta be pažeidimų.


Pristatymo kaina pristant Venipak siuntų tarnybos kurjeriu: Užsakymai, kurių vertė yra 89 Eur ir daugiau, visoje Lietuvoje pristatomi NEMOKAMAI, išskyrus Kuršių Neriją. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 89 Eur yra taikomas 5.99 Eur pristatymo mokestis visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi. 


Atsiėmimas Parduotuvėje

Jūsų užsakymą atsiėmimui paruošime parduotuvėje Marijampolėje  adresu: Gedimino g. 25-1.


Parduotuvės darbo laikas:

I – V: 08:00 – 18:00

VI: 08:00 – 14:30

VII – Nedirbame


Užsakymų atsiėmimas Parduotuvėje yra NEMOKAMAS. Prekės paruošiamos tą pačią dieną ir saugomos 3 dienas nuo momento, kaip sulaukiate patvirtinančios SMS žinutės, jog prekė paruošta atsiėmimui.


X
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Plačiau apie privatumo politiką